Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Çobanoğlu Mermer Sanayi

Hakkımızda

ÇOBANOĞLU MERMER ülkemizde bulunan mermer potansiyelini değerlendirmek amacıyla. 2012 yılında ÇOBANOĞLU MERMER adıyla kurulup bu sektöre yatırım yapmaya karar vermiştir. Firmamız Otel, Okul, Villa, Alışveriş Merkezi gibi uygulama alanlarında bir çok projeye imza atmıştır. Projede uygulama ve detay çözme konularını uzmanlık ile süsleyip kullanıcıya sunmuştur.

2017 yılı itibari ile yıllık ortalama 15 konteynır ihracat yapan ÇOBANOĞLU MERMER Amerika, Fransa, Kuveyt, Irak, Suudi Arabistan gibi birçok ülkeye ürünlerini satmaktadır.

Misyonumuz

ÇOBANOĞLU MERMER Ailesi olarak amacımız bizimle çalışma fırsatı bulmuş ve ileride bulacak olan siz saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyelere taşımak ve muhafaza etmektir.

Bununla birlikte ülkemizin doğal kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip dünya üzerinde hak ettiği değeri kazanmasında pay sahibi olabilmektir.

Bizler biliyoruz ki hedeflerimizi başarmanın yolu planlı çalışmak, üretmek ve elimizdeki kaynakların değerini bilerek bunları en iyi şekilde tanıtıp pazarlamaktan geçiyor.

Biz ÇOBANOĞLU MERMER ailesi olarak bunun bilincindeyiz. Bu bilgiyi ve içimizdeki enerjiyi kaybetmeden uzun yıllar ülkemize ve siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmeyi hedefliyoruz.

 

Hakkımızda

TEKLİF FORMU